ul. Ozimska 25, KASKADA III piętro 45-057 Opole

O nas

Szanowni Państwo,

miło mi powitać Państwa na mojej stronie. Nazywam się Joanna Kasprzyk i od 2004 roku działam na opolskim rynku nieruchomości, w tym od 2006 roku prowadząc własną działalność pod nazwą Studio Nieruchomości Joanna Kasprzyk.

Jako pośrednik w obrocie nieruchomościami, posiadam licencję zawodową nr 12728 nadaną przez Ministra Infrastruktury, jak również ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej , co w połączeniu ze zdobytą wiedzą i wieloletnim doświadczeniem gwarantuje Państwu bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji.

Głównym celem mojej działalności jest indywidualne podejście do klienta oraz profesjonalna pomoc w kupnie, sprzedaży, najmie i wynajmie wszelkiego rodzaju nieruchomości, w tym domów, mieszkań, działek, lokali użytkowych, jak i innych obiektów komercyjnych (np. hale).

Jestem z Państwem od momentu wybrania odpowiedniej oferty, poprzez proces negocjacji warunków umowy, podpisanie umowy przeniesienia własności, aż do dnia spisania liczników i przekazania nieruchomości.

Dla zwiększenia Państwa wygody i komfortu w 2017 roku zostałam również agentem ubezpieczeniowym TUiR WARTA S.A. zarówno w zakresie ubezpieczeń majątkowych, jak i komunikacyjnych, co pozwala w jednym miejscu załatwić wszelkie formalności oraz zaoszczędzić Państwa cenny czas.

Ponadto wraz z zaufanymi i doświadczonymi doradcami finansowymi prowadzę doradztwo kredytowe i pomagam w uzyskaniu dogodnego dla Państwa kredytu w celu sfinansowania wybranych nieruchomości.

W celu zwiększenia atrakcyjności ofert świadczę również usługi tzw. HOME STAGINGU, polegającego na przygotowaniu nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu.

Serdecznie zapraszam do współpracy!

Joanna Kasprzyk
Studio Nieruchomości